آفریننده‌ی زیبائیها

و تو ای آفریننده‌ی زیبائیها،

عظمت آفرینشت بالاتر از قدرت درک من است.

کوهها، جنگلها و دریاهای بی‌کرانت را پایانی نیست.

خورشید، ماه و کهکشانها در آسمان بی‌انتهایت چطور می‌توانند در تصور کوچکم بگنجند؟!!

نظاره کردن هریک از اینها آرامشی عظیم برایم به ارمغان می‌آورد.

و در مقابل این همه بزرگی چیزی برای گفتن ندارم.

اینک من مانده‌ام و یک دنیا شرمساری، که با وجود همه کوچک بودنم چقدر خود و مشغولیاتم را بزرگ می‌پندارم!!

خدای قادر من...

تو را می‌ستایم که با وجود این همه بزرگی‌ات و این همه کوچکی‌ام حتی لحظه‌ای نیز تنهایم نمی‌گذاری و من با این همه کوچکی‌ام و تمام بزرگی‌ات باز هم گاهی از یاد تو غافل می‌شوم!!

فراموش می‌کنم که و کجا هستم...

خداوندا از تو بخاطر همه چیز و همه کس سپاسگزارم.

/ 45 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عباس حکمت

الهی بنده مهر تو هستم---زبوی رشته عشق تو مستم همه دارند یاری ونگاری---منم دلبندگیسوی تو هستم. (نگی من شاعر نیستم ها!!!)

داداش حسین

چی می‌شه یه بار به این غرق گناه نگاه کنی منِ درمونده رو با یه گفته سر به راه کنی توی آسمون سینه که سیاه چالِ دله چشم بی لایقم و مهمون روی ماه کنی همه عمر پر نوره اگه از روی کرم یه نظر به حال این خسته‌ی بی پناه کنی شب جمعه اومده ببین پر از معصیتم می‌خوام امشب من و خالی از غم گناه کنی قَسَمِت می‌دم به حق فرقِ خونین علی منِ بی تکیه‌گاه و صاحب تکیه گاه کنی قلب سوزنده‌ی من، آتیش گرفته از گناه می‌شه فکر مرهمی برای سوز و آه کنی شبِ جمعه اومدم برای آشتی تا بگم می‌تونی هر چی بخوای با من رو سیاه کنی

maryam

سلام رهای مهربانم.خوبی عزیزم؟انشا.. که خوبی.. من حالم خوبه و به خاطر داشتن خواهری همچون شما خرسندم این پستت خیلی قشنگ بود. من قلم زدن های ساده و صادقانه رو خیلی دوست دارم....نوشته ت هم مثل خودت بی ریاست... یه پست جدید گذاشتم...حرفهای دلمه[گل] وقت کردی سر بزن[قلب][بوسه]

m.reza

تمام خوبی ها را برایت آرزو می کنم ، نه خوشی ها را زیرا خوشی آن است که تو می خواهی و خوبی آن است که خدا برای تو می خواهد . . .

m.reza

زمانبندی خدا بی نظیر است ، نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود کمی بردباری می طلبد و ایمان بسیار ، اما ارزش انتظار را دارد . . .

m.reza

دوست خدا بودن یونیفورم نمی خواهد ، فقط یه دل پاک و زلال کافیست . . .

m.reza

خداوندا دنیای آشفته ی درونم را که تنها از نگاه تو پیداست ، با لالایی مهربان خود ، آرام کن تا وجود داشتن و بودن را به زیبایی احساس کنم . . .

m.reza

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق می زند سطر اول همیشه این است : خدا همیشه با ماست . . . پس دوست عزیز بخوانش با لبخند

m.reza

به خاطر بسپاریم که همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است آرام، بی صدا، همیشگی . . .

سمیر

سلام . ممنونم از حضورت [گل] بنام آنکه شادی وخوشبختی را آفرید به آسمان گفتم قشنگترین جمله را بگو تا برای عزیزترین کسم بنویسم : گفت بنویس دوست دارم بی نهایت باصداقت تا قیامت تقدیم به دوست خوبم به مناسبت سالروز میلاد حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (ع) و روز زن . . .