مسیر زندگی

زندگی مثل مسیری می‌ماند که باید طی کنی

گاهی سخت و پرفراز و نشیب و گاهی آرام و هموار

گاهی با مناظر زیبا و بدیع  که انسان را به وجد می‌آورد و گاهی یکنواخت و کسل کننده

گاهی مسیر برایت کوتاه می‌نماید و گاهی بلند و تمام نشدنی

ای کاش هرطور و به هرطریقی که باشد بتوانیم راه درست را درپیش گیریم 

خداوندا از تو می‌خواهم جاده به هرصورتی که باشد مارا تنها نگذاری و نیاید روزی که صبرمان تمام شود

آمینقلب

/ 91 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سوگل

تو را آن گونه که می خواهی دوست دارم ای مهربان پرنده خیالم با یاد تو به اوج آسمانها پر خواهد گشود و زیبایی ات را به رخ فرشتگان خواهد کشید تبسمی از تو مرا کافیست که از هیچ به همه چیز برسم

حسین

فقط یک بار به دنیا می آیی، فقط یک بار خداوند زندگی را به تو هدیه میکند، اما ؛ در سرای دیگر همواره خواهی بود؛ اگر این فرصتِ یک باره را از دست دهی، چه خواهی کرد؟ گر چه یک بار به دنیا می آیی اما یادت باشد که هر صبح تولدی دوباره است؛ تولدی از خود و به دست خود. امام علی (ع) فرموده اند: هر کس که دو روزش مساوی باشد، باخته است.

حسین

من همون دیوونه ام... من همون دیوونه ام که هیچوق عوض نمیشه... همونی که همه باهاش خوشالن اماکسی باهاش نمی مونه... همونی که اونقدر یه اهنگ گوش میده که از ترانه گرفته تا ریتم و خوانندش متنفر بشه.... ...همونی که هق هق همه رو با جون دل گوش میده اما خودش بغضاش و زیر بالش میترکونه..... همونی که همه فکر میکنن سخته ،سنگه اما با هر تلنگری میشکنه همونی که مواظبه کسی ناراحت نشه اما همه ناراحتش میکنن... همونی که تکیه گاه خوبیه اما واسش تکیه گاهی نیس... همونی که کلی حرف داره اما همیشه ساکته.. !!

حسین

میخواهم ساده اعتراف کنم میخواهم ســـــــاده فــــــــــریاد بزنم دلم میخواهد ذره ذره ی وجود سرتا پا آرامشت را ...... در بلندای لحظه های خسته از دلتنگی ام هجی کنم ساده میگویم گوش کن...!!! ...ع...ا...ش...ق...م...! نگاه کن...!!! آنچه را که در سادگی نگاهم پیداست نیازی به انکار نیست...!!!

ماهرخ

مرد که باشی وقتی دست زنی را عاشقانه می گیری تازه می فهمی مرد بودن را باید میان دستان ظریف زن احساس کرد

♠○مهــــــــر○♠

سلام رها جان...ممنون گلم شما لطف داری...امیدوارم همیشه خوب و سلامت باشی دوست خوبم...[لبخند] خوب و بد هر چه نوشتند به پای خودمان/ انتخابی است که کردیم برای خودمان/ این و آن هیچ مهم نیست چه فکری بکنند/ غم نداریم ، بزرگ است خدای خودمان/ بگذاریم که با فلسفه شان خوش باشند/ خودمان آینه هستیم برای خودمان/ ما دو رودیم که حالا سر دریا داریم/ دو مسافر یله در آب و هوای خودمان/ احتیاجی به در و دشت نداریم اگر/ رو به هم باز شود پنجره های خودمان/ من و تو با همه ی شهر تفاوت داریم/ دیگران را نگذاریم به جای خودمان/ دیگران هر چه که گفتند بگویند ، بیا/ خودمان شعر بخوانیم برای خودمان...

ایوب

دلت که گرفت دیگر منت زمین را نکش ، راه آسمان باز است … پر بکش ! او همیشه آغوشش باز است ،مگر نگفته تو را می‌خواند … اگر هیچکس نیست ، خدا که هست ؟!!!

soli

سلام خانمی وبه جالبی داری عزیزم ممنون میشم بهم سر بزنی[لبخند]

soli

سلام خانمی وبه جالبی داری عزیزم ممنون میشم بهم سر بزنی[لبخند]