دلتنگی های من
٢٩ اسفند ۱۳۸٩ :: ٤:۳۳ ‎ب.ظ ::  نويسنده : رها      

عید آمد و عید آمد هوراهوراهوراهوراهوراهوراهورا

 قلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلبقلب

سالی دیگر سپری شد و بهار مثل همیشه با خود طراوت و شادابی را به همراه می‌آورد .

چقدر قشنگ است شور و هیاهوی قبل از عید انگار فیلم زندگی رو روی دور تند گذاشتند و همه عجله دارند . و وقتی سال تحویل می‌شود همه چیز آرام می‌شود و همه اینها چه زیباست ، چقدر مردم دوست داشتنی هستند ، چقدر این هیاهوها را دوست دارم و بعد از آن هم آرامش بعد از طوفانش را دوست دارم.

انگار همه دارند آماده می‌شوند و جشن می‌گیرند برای ظهور زیباییهایی که خداوند در بهار برایمان به ارمغان می‌آورد. خداوندا همه‌ی کارهایی که انجام می‌دهیم اگر برای هر فصل دیگری بود هیچگاه این قشنگی و جلوه را نداشت اینجوری همه باهم نو می‌شویم فقط ای کاش بهمون کمک کنی که بتوانیم درون خودمان را هم با گرایش به نیکی‌ها نو کنیم.

یکسال چقدر زود گذشت ، هر سال زودتر از سال قبل می‌گذره و این عمر ماست که مثل برق می‌گذره امیدوارم که بتوانم از فرصتی که هرسال در اختیارم قرار می‌دهی خوب استفاده کنم.

امسال سال دومی است که عزیزدلم ، پسردلبندم لحظه تحویل سال درکنارم نیست و این بزرگترین غمی است که در درون قلبم جادارد.این بسیار دردناک است که در آغازین لحظه سال که همه درکنار عزیزانشان هستند جگرگوشه‌ام درکنارم نباشد. عزیزدلم ای کاش درکنارم بودی از هم‌اکنون با یادآوری این واقعیت که تو درکنارم نیستی اشک در چشمانم حلقه می‌زند .

چهارشنبه و پنجشنبه پیشم بود و کلی با هم خوش گذروندیم و بعد او به سفر رفت ، ایندفعه بیشتر از یک هفته نمی‌تونم ببینمش و از الان دلتنگشم. امیدوارم بهش خوش بگذره و هرجا که هست شادو سرحال باشه .

دوستای عزیزم از همتون تقاضا دارم که لحظه سال تحویل این دوست کوچک و مجازیه خودتو فراموش نکنید و از دعای خیرتان بی‌بهره نگردانید.

البته گرچه مجازی‌ام ولی همتونو دوست دارم و شما عزیزان هستید که درددلهای من رو توی این یکسال گوش کردید و من و همراهی کردید شما برام خیلی عزیزید.و همیشه نظراتتان برایم بسیار ارزشمند بوده و هست.

سال خوبی داشته باشید.

درباره وبلاگ
رها

نويسندگان
صفحات وبلاگ