دلتنگی های من
٢۱ امرداد ۱۳۸٩ :: ۱٢:٥٧ ‎ق.ظ ::  نويسنده : رها      

گاهی اوقات نوشتن بعضی احساسات وبیان آنها برای انسانها بسیار دشوار است و آدم احساس می‌کنه اگر هرچه درتوان دارد را برای بیان احساسش بکاربگیرد باز هم نخواهد توانست حق مطلب را بیان نماید .

من هم دچار همین احساس شده‌ام مدتهاست که می‌خواهم مکنونات قلبی‌ام را برای مادر عزیزم بنویسم اما هربار فکر می‌کنم که نمی‌توانم . اما امروز دیگر نتوانسته‌ام برخواسته درونی‌ام غلبه کنم و تصمیم به نوشتن گرفتم برای کسی که می‌ستایمش .

مادر عزیزتر از جانم

این فرزند حقیر و کوچک شما می‌خواهد به شما بگوید که چقدر دوستت دارد و بعد از ازدست دادن پدرش تو چه‌ها که برایش انجام ندادی .

مادرم من تمام محبتها و ایثارها و فداکاریهایت را می‌بینم و با تمام وجودم آنها را احساس می‌کنم و نمی‌دانم که چطور می‌توانم جبران کنم و البته که نمی‌توانم حتی ذره‌ای از محبت بی‌دریغت را جبران نمایم .

بعد از فوت پدر عزیزم که هردویمان بسیار به او وابسته بودیم تو با همه وجودت مرا زیر بال و پر خود گرفتی که مبادا درد یتیمی را احساس نمایم .درست است هیچ کس نمی‌تواند جای کس دیگری را در زندگی برای آدم پرکند اما این تلاش و محبت بی‌شایبه تو مرا آنقدر شرمسار ساخته که هیچ حدی نمی‌توان برای آن تصور کرد .

بعد از رفتن پدرم تو همیشه چون کوه پشت من بودی و به من قوت قلب می‌دادی و هم‌اکنون نیز بخاطر مشکلات خانوادگی‌ام چه درد عظیمی را بر دردهای دل پرمهرت افزودم اما به تو مهربانترینم قول می‌دهم تمام سعی و تلاشم را بنمایم تا بتوانم همیشه مایه افتخارت باشم تا شاید بتوانم ذره‌ای از خوبیهایت را جبران کنم و خنده رضایتی بر لبان زیبایت پدیدار نمایم .

بعد از اینکه من دوباره به خانه پدری‌ام و نزد تو بازگشتم مثل گذشته آنچنان محیط خانه را گرم و دلنشین ساختی تا من هیچ احساس کمبودی ننمایم و در فراغ فرزند دلبندم تو نیز پابه‌پای من زجرکشیدی و ناراحتی‌های مرا با جان و دل خریدی ولی آیا من می‌توانم پاسخگوی این دریای محبتت باشم .

ای مهربانترینم از تو بخاطر تمام این سالها ممنونم و بخاطر مشکلی که بر مشکلاتت افزودم تقاضای عفو و بخشش دارم و می‌خواهم اینجا و در حضور همه دوستان عزیزم از تو قدردانی نمایم و بخاطر موقعیت کاری که برایم فراهم شد و تو نقش خیره‌کننده‌ای در آن داشتی از تو سنگ صبورم سپاسگذاری نمایم .

باشد که با یاری خداوند دل مهربانت را شاد گردانم .

آمین

درباره وبلاگ
رها

نويسندگان
صفحات وبلاگ